Aeropress

Je to stejný princip jako u Frenchpressu s některými rozdíly, AeroPress je kávovar mého výběru. Je malý, lehký, odolný a dává mi úplnou kontrolu nad kávou v rekordním čase. Vzpomínáte na french press, který napjal kávu dolů, abyste mohli vylít kávu skrz hrdlo? AeroPress je ..

Dripper

Už jsme si představili překapávací kávovar, french press, ale slyšeli jste o dripperu?Tady nejsou žádná tajemství: drippery používají namísto filtrů s plochým dnem kuželové filtry. Mohou být buď elektrické, tak automatické stroje, jako jsou výše uvedené nebo přenosné ..

French press

French press je válcovou nádobou s pístem. Mletá láva je vložena do kávovaru a po určitou dobu ponořena do vody, pak stačí zmáčkout píst, aby jste přitlačili kávu dolů na dno nádoby. Káva se vylije na horní hrdlo. French press poskytuje domácí baristický zážitek s ..

Automatické překapávací kávovary

Příprava po jednom šálku, použití těchto kávovarů je nejjednoduší Nasypete kávu (vložíte filtr, pokud je potřeba) Zkontrolujete, zda je nádrž na vodu plná Spustíte kávovar Pokud stroj nemá upřesňující nastavení, ztratíte možnost kontroly nad přípravou – jako je ..